top of page

PC SERVIS - POČÍTAČOVÝ SERVIS A DODÁVKY IT NA MÍRU!

PROVÁDÍME SERVIS A DODÁVKY VÝPOČETNÍ TECHNIKY
OPRAVÍME VÁŠ POČÍTAČ NEBO NOTEBOOK

SERVIS HW

Nabízíme spolehlivý servis při jakékoliv poruše Vašeho počítače a periferií.

POČÍTAČOVÁ BEZPEČNOST
 

V době Internetu a počítačových sítí je třeba pamatovat na vlastní bezpečnost důležitých dat a ochranu Vašich počítačových stanic, serverů i ostatních periferií před možným útokem zvenčí nebo zevnitř počítačové sítě.

SERVIS POČÍTAČŮ
 

Pokud je Váš počítač pomalý, ale dříve takový nebyl, obraťte se na nás. Pomocí osvědčených metod vyčistíme a odladíme Vaše PC tak, že bude znatelně rychlejší. Pravidelnou údržbou počítače můžete předejít nenávratné ztrátě Vašich dat.

SPRÁVA VAŠEHO SW

Postaráme se o Váš stávající software a dodáme nový dle vašich potřeb.

UPGRADE SW A HW
 

Dodáme Vám počítač dle Vašich představ, přestavíme/upgradujeme stávající počítač, vybereme nejvhodnější komponenty a nainstalujeme veškerý SW.

MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ
 

Spadl Vám váš telefon a máte rozbitý displej? Zdá se Vám, že baterie ve Vašem telefonu již nevydrží tolik jako když byl nový? Nedaří se Vám telefon spustit? Zajistíme jeho servis v autorizovaných servisních střediscích.

UPGRADE VAŠEHO HW

Na základě Vašich potřeb zajistíme upgrade Vašeho HW, který vám zároveň dodáme.

POČÍTAČOVÉ SÍTĚ
 

Zajistíme kompletní správu IT infrastruktury od instalace pracovních stanic, přes instalaci a konfiguraci serverů a aktivních i pasivních prvků v síti, až po definici bezpečnostních pravidel.

SERVERY, DATOVÁ ÚLOŽIŠTĚ
 

Naše společnost se zabývá i dodávkou serverů, jejich implementací a správou. V oblasti serverů spolupracujeme s předními světovými výrobci jako jsou HP, IBM, DELL.

bottom of page